برگزاری دوره های آموزشی موفقیت تجارت الکترونیک در کرمان

<< جلسه اول رایگان >>

تلفن مشاوره : 09132402747

 

اگر به دنبال موفقیت در کسب و کارهای مجازی هستید ، مطلب زیر را مطالعه نمایید.

امروزه افرادی را مشاهده می نماییم که بر خلاف انتظار ما از طریق راههای بسیار ساده درآمدهای قابل توجهی دارند. مثلا نوجوانان کم سن و سالی که از طریق فروش اکانتهای بازی درآمدی بیشتر از پدر و مادر خود دارند ، در حالیکه وقت خود را با بازی کردن سپری می نمایند. 

 

به تصویر زیر دقت نمایید : 

 

فروش اکانت بازی

فروش اکانت بازی کلش

 

فروشگاههای کوچکی را می بینیم که از طریق پیج اینستاگرام خود ، فروش بیشتری نسبت به بزرگترین فروشگاههای رنجیره ای دارند.

بعضی از ما به عنوان کارمند تعجب می کنیم وقتی می بینیم درآمد یک نوجوان از طریق راههای بسیار پیش پا افتاده ای  مانند جذب فالوور و لایک اینستاگرام بیشتر از ماست، در حالی که نقابهای پیچیده آدم بزرگها را ندارند.

فروشگاه مجازیاین روزها به لطف فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ، راههای زیادی جهت کسب درآمد به وجود آمده است که نیازی به سرمایه گذاری ندارند و کسب درآمد بدون داشتن محلی برای کسب و کار امکان پذیر شده است.

ایده هایی مثل اسنپ ، تهیه غذای خانگی و … روزگاری غیر قابل دسترسی و رویا بود ولی می بینیم که این ایده ها و ایده های مشابه به سرعت موفق می شوند.

 

شما هم می توانید از اجرای ایده ها و علاقه مندیهای خود لذت ببرید و کسب درآمد نمایید.

 

خانم خانه داری را در نظر بگیرید که با پخت 5 پرس غذای بیشتر ، علاوه بر تامین غذای اعضای خانواده خود ، غذای خانگی مورد علاقه امروز شما را از طریق اسنپ برایتان ارسال می نماید و بدون داشتن رستوران، درآمد یک رستوران کوچک را کسب می کند.

سرعت تصمیم گیری و پیاده سازی ایده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بسیار مهم است ، اگر امروز تصمیم بگیرید و شروع کنید ، بسیار موفق تر از فردا خواهید بود.

ما قصد داریم رمز و راز موفقیت در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را به شما آموزش دهیم. از این آموزشها عقب نمانید.

شما جهت راه اندازی کسب و کار مجازی خود به دانستن نکاتی که در این کلاسها و کارگاهها تدریس می شوند نیاز دارید. زمان بسیار محدود است پس جلسات آموزشی موفقیت در فضای مجازی را از دست ندهید.

 

آموزش تجارت الکترونیک

 

راههای موفقیت فوری در فضای مجازی بسیار آسان است و کلاسهای ما به صورت کاملا تضمینی ، موفقیت شما در فضای مجازی را ضمانت می کند. با توجه به اینکه به دلیل محدودیت زمان و ظرفیت کلاسها ، تعداد محدودی کارآموز می پذیریم.

شخصی می تواند ادعای آموزش موفقیت برای دیگران را بنماید که خود موفق باشد. شما با حضور رایگان در جلسه اول این کلاسها ، می توانید از موفقیتهای ما مطلع شوید و سپس تصمیم بگیرید.

استفاده از خدمات مشاوره و حضور در جلسه اول این کلاسها رایگان می باشد. ما به صورت تضمینی با شما خواهیم بود تا به هدف خود برسید و از حضور در این کلاسها به موفقیت برسید.

ضمنا افرادی که در این کلاسها دارای استعداد و پشتکار بیشتری باشند ، به عنوان همکار در کنار سایر اعضای مجموعه انتخاب خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 09132402747 و یا راههای ارتباطی زیر تماس بگیرید.

ارتباط از طریق اینستاگرام
ارتباط از طریق واتساپ
ارتباط لز طریق تلگرام
تماس تلفنی

تخفیف می خواهید ؟ ما را در گوگل تایید نموده و تخفیف بگیرید.

دریافت تخفیف
X