لطفا قبل از هرگونه سفارش قطعی، نمونه قرارداد موسسه را مطالعه نمایید.

مشاوره در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری , انجام پروپوزال و انتخاب موضوع پایان نامه

مشاوره پایان نامه های دانشجویی

مشاوره در مشاوره پایان نامه ها در واقع یکی از موثرترین و مهمترین اقدامات دوران تحصیل می باشد چرا که برآیند کلیه زحمات دانشجویان در پایان نامه آنان مشخص می شود.مشاوران تراز اول بایستی پس از بررسی موضوع پایان نامه ، انتخاب های مختلفی را در اختیار دانشجو قرار دهند تا دانشجو با کمک استاد راهنما ، بهترین موضوع تحقیق را جهت مشاوره پایان نامه خود انتخاب نماید.مرکز مشاوره خانه مشاور ایران با داشتن اساتید مطرح و تراز اول کشور در زمینه تحقیق و پژوهشهای علمی و دانشجویی و مشاوره پایان نامه ارشد ، بهترین راه کار را به شما ارائه خواهد داد. مشاوره با ما رایگان می باشد.

تحقیق و پژوهش

مقاله و تحقیق

دانشجویان مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری و دانش آموزان عزیز می توانند خدمات تهیه مقاله و تحقیق و پژوهش در زمینه موضوعات مختلف علمی را از این موسسه دریافت نمایند. این مرکز با بهره گیری از متخصصین امر مقاله و تحقیق در زمینه های مختلف علمی از قبیل فنی و مهندسی ، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم پایه پیدا نمودن مقالات علمی به روز و ترجمه آنها به زبان فارسی را به شما ارائه خواهد داد...

اطلاعات بیشتر
مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد

مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد

از آنجا که بسیاری از مشتریان این مرکز را دانشجویان کارشناسی ارشد تشکیل می دهند ،موسسه مشاوره پایان نامه و تهیه پروپوزال در تمامی زمینه های پایان نامه ارشد از متخصصین مرتبط برخوردار بوده و یک بانک اطلاعاتی قوی از موضوعات مرتبط به هر یک از گرایشهای مختلف رشته های کارشناسی ارشد را دارد تا با سیطره وسیعی از موضوعات علمی به روز و کارآمد ، شما دانشجویان را در جهت مشاوره پایان نامه خویش یاری رسانیم...

اطلاعات بیشتر
مشاوره پایان نامه

مشاوره پایان نامه

خانه مشاور ایران ، به عنوان یکی از بزرگترین مراکز علمی و تحقیقاتی کشور به خدمات مشاوره و مشاوره پایان نامه و مقاله برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می پردازد. این مرکز با داشتن گروه بزرگی از محققین با تجربه و با سابقه فارغ التحصیل از بهترین دانشگاههای ایران که از نظر علمی در بالاترین سطح می باشند، خدمات مشاوره و مشاوره پایان نامه را با بالاترین کیفیت در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار می دهد....

اطلاعات بیشتر
مشاوره پایان نامه

مشاوره پایان نامه

خانه مشاوره ایران به منظور تعیین موضوع پایان نامه خدمات مشاوره پایان نامه را به صورت رایگان به شما دانشجویان گرامی ارائه می دهد.ما با انتخاب مقالات اصلی به روز از معتبرترین مراکز علمی دنیا مانند ساینس دایرکت، امرالد، سیج، انتشارات تیلور و مگ ایران پیشنهادات خود را به شما ارائه خواهیم داد . در این مرحله شما موضوعات ارائه شده را با استاد راهنمای خود در میان خواهید گذاشت و به بهترین جمع بندی خواهید رسید...

اطلاعات بیشتر

استفاده از مشاوره مستقیم در زمینه رشته تحصیلی در شهر خودتان

ما خدمات بسیار متنوعی را جهت مشاوره پایان نامه به شما ارائه می دهیم و شما نیز می توانید از این خدمات ارتباط غیرمستقیم با مشاور خود جهت مشاوره پایان نامه بهره مند شوید.چنانچه مایل باشید بدون دخالت موسسه ما ، مستقیما با محقق و مشاور خود در ارتباط باشید نیز این امکان را فراهم نموده ایم. کافی است از امکانات این سایت جهت پیدا کردن بهترین و مناسبترین مشاور پایان نامه بهره مند شوید. استفاده از این خدمت بسیار راحت است. کافی است رشته تحصیلی خود را انتخاب نموده و سپس شهر یا استان مورد نظر را انتخاب نمایید. لیست مشاورین رشته تحصیلی مورد نظر در آن شهر برای شما نمایش داده خواهد شد. به راحتی می توانید یکی از آنها را انتخاب نموده و پس از اطمینان از کیفیت خدمات مشاوره پایان نامه توسط ایشان ، از راهنمایی استاد مربوطه بهره مند شوید. در حالت مشاوره مستقیم ، تمامی موارد ازجمله هماهنگی و پرداخت مالی بین شما و مشاور صورت می گیرد. بنابراین خودتان همه چیزرا مدیریت می نمایید.

انتخاب موضوع پایان نامه :

برای مشاوره یک پایان نامه خوب ابتدا باید یک موضوع مناسب برای پایان نامه خود انتخاب نماییم. در این قسمت می توانیم ازمشاور متخصص نیز کمک بگیریم. بسیاری از دانشجویان با جستجو در سایتهای علمی انگلیسی مانند ساینس دایرکت و یا سایتهای داخل کشور مانند ایران داک Irandoc.ir موضوعات مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی خود را انتخاب می کنند. همانطور که عنوان شد در مورد موضوع پایان نامه می توانیم از نظر مشاور نیز استفاده نماییم. معمولا مشاوران یک یا چند موضوع را جهت تحقیق و مطالعه به دانشجو پیشنهاد میدهند و دانشجو نیز ضمن مشاوره با استاد راهنمای خود ، یکی از موضوعات پیشنهاد شده توسط مشاور را جهت موضوع پایان نامه خود بر می گزیند.

تهیه پروپوزال :

پس ازاینکه موضوع پایان نامه انتخاب شد نوبت به تهیه پروپوزال میرسد. در این قسمت مسائل بسیاری به صورت کلی مطرح می شود که دانشجو باید مشاوره دهد. این مسائل در روشن شدن هدف پایان نامه نقش مستقیم دارند و مانند یک چکیده در برگیرنده موضوع تحقیق خواهند بود.

مشاوره پایان نامه :

پس از تهیه پروپوزال و تایید آن توسط استاد، دانشجو تحقیق و تفحص و مطالعات خود را آغاز نموده و با بهره گیری از دانش و امکانات روز ، دیتا و اطلاعات جمع آوری شده را توسط برترین متدها و نرم افزارهای روز دنیا پردازش می نماید و سپس بر اساس نتایج این پردازش به یک تحلیل علمی دست می یابد که نتیجه آن روشن شدن ابعادی از دانش است که قبلا تاریک یا ناشناخته بوده است.

خانه مشاور ایران با داشتن بهترین متخصصان و مشاوران سعی در مشاوره مشاوره و راهنماییهای لازم جهت موفقیت شما در مشاوره پایان نامه را دارد. این مرکز با داشتن یک واحد خدمات ترجمه تخصصی  و یک واحد خدمات تایپ و صفحه آرایی و یک واحد مشاوره خدمات پاورپوینت ، سرعت مشاوره پایان نامه شما را بهبود بخشیده و ضمن مطالعه پایان نامه شما ، در تصحیح و اصلاح آن می کوشد. (( موفقیت شما ، هدف ماست. ))

مشاوره و مشاوره پایان نامه‌های کارشناسی ارشد که عناوین آنها به شرح ذیل می‌باشد:

 • مقایسه‎ی خودکارآمدی، امید به زندگی و اضطراب مرگ در افراد مبتلا به سرطان دستگاه گوارش، بیماران قلبی و افراد عادی.
 • رابطه کارکرد، ساختار خانواده و مشکلات رفتاری با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دختر دوره اول ابتدایی.
 • بررسی اثربخشی آموزش غنی‌سازی ازدواج(طرح تایم) بر هوش هیجانی و رضایت زناشویی زوجین متقاضی طلاق.
 • بررسی رابطه بین عملکرد خانواده با سرسختی روانشناختی و مشکلات رفتاری دانش آموزان دوره متوسطه دوره دوم
 • مقایسه ارتباط هیجان خواهی، برون گرایی، درون گرایی و خشم در نوجوانان عادی و بزهکار
 • مقایسه سوگیری‎ توجه و سوگیری حافظه در افراد مبتلا به اضطراب اجتماعی و بیماران دیابتی و کلیوی
 • رابطه بین ابعاد هویت و نیازهای اساسی روانشناختی با ارزش‎ها در بین دانش آموزان دختر دبیرستانهای شهرستان شیروان.
 • رابطه بین جو سازمانی، عزت نفس سازمانی، امنیت شغلی با استرس ادراک شده در بین معلمان.
 • بررسی نقش روابط بین فردی و هیجان‎خواهی در پیش بینی رضایت شغلی کارکنان صدا و سیما شهرستان ارومیه.
 • مقایسه حافظه فعال، کم توجهی، بیش فعالی و هوش در کودکان با وزن تولد کم و عادی.
 • اثربخشی درمان دیالکتیکی بر ارتقاءکیفیت زندگی و کنترل قند خون در زنان مبتلاء به دیابت نوع2
 • بررسی رابطه جو عاطفی خانواده با عزت نفس و خودکارآمدی دانش‌آموزان دختر متوسطه دوم شهر مراوه تپه.
 • بررسي رابطه بين ويژگي‌هاي شخصيتي و تفکرات غيرمنطقي با بخشودگي در بین کارکنان شرکت بهران فیلتر شهر مشهد.
 • بررسی نقش کارکردهای اجرایی و هوش در پیش بینی رشد زبان دانش‌آموزان کم‌توان ذهنی مقطع ابتدایی.
 • بررسی روابط ساختاري طرحوارههاي شناختی ناسازگار با نگرش به اعتیاد: با آزمون نقش میانجیگري تنظیم شناختی هیجان.
 • مقایسه ذهن آگاهی، طرحوارهاي ناسازگار و تفکرات غیر منطقی در افراد با اختلال شخصیت مرزي، اختلال دو قطبی و افراد عادي شهر اردبیل.
 • مقایسه امیدواري، سبکهاي هویتی و راهبردهاي مقابله اي در بیماران ارتویت روماتویید و بیماران MS.
 • مقایسه اختلالات اضطرابی، مهارتهاي اجتماعی ورشد زبان در کودکان با سابقه حضور در مهد کودك و بدون حضور در مهد کودك.
 • نقش واسطه ای ادراک جو روانی-اجتماعی کلاس در رابطه بین ارضای نیازهای بنیادین روانشناختی با سازگاری دانش آموزان دوره متوسطه اول.
 • بررسی اثربخشی آموزش گروهی مهارت‌های ارتباط موثر بر رضایت از زندگي دانش آموزان معلول جسمی دوره متوسطه.

استخراج مقاله از پایان نامه های ذکر شده در بالا و همچنین نگارش مقاله بدون پایان نامه که عناوین آنها به شرح زیر است:

 • اثربخشی آموزش نقاشی بر عملکرد ریاضی و حافظه غیر کلامی دانش آموزان با ناتوانی یادگیري ریاضی
 • رابطه شیوه‎های فرزندپروری با مهارت‌های اجتماعی و میزان فعالیت بدنی
 • رابطه منبع کنترل و ویژگی‌هاي شخصیتی با عشق‌ورزي
جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا کلیک کنید.

خدمات ما

چنانچه یک دانشجو هستید که نیاز به مشاوره پایان نامه یا مشاوره پایان نامه دارید ، مشخصات خود را وارد کرده تا پس از عضویت ، از میان چندین مشاور در زمینه رشته تحصیلی مربوطه ، بهترین آنها در شهر محل سکونت خود را انتخاب نمایید تا پس از تماس با وی بتوانید به صورت حضوری دسترسی و مشاوره داشته باشید.

چنانچه شما یک محقق و یا مشاور هستید برای همکاری در مشاوره پایان نامه فرم همکاری را پر نموده و منتظر تماس ما باشید. ما در هر یک از مراکز استان و شهرهای مهم چند مشاور داریم. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و پس از مشاهده رزومه و سابقه شما ، در صورتی که مصاحبه تخصصی را با موفقیت بگذرانید ، مشخصات شما در بانک اطلاعاتی ما اضافه خواهد شد.

Go to top